Чи зникне мораль в Україні ?

Чи зникне мораль в Україні ?

11.05.12 11:07 0 1461
Кабінет міністрів пропонує вилучити з чинного закону «Про захист суспільної моралі» положення про статус та засади діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Відповідний проект закону розроблений Мін'юстом та затверджений 10 травня під час урядового засідання, повідомляє прес-служба міністерства.

Як наголошується в повідомленні, повноваження Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі на практиці дублюють функції Міністерства культури, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Законопроектом пропонується визначити, що державний нагляд за дотриманням вимог закону «Про захист суспільної моралі» та законодавства у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції будуть здійснювати центральні органи виконавчої влади в інформаційній та видавничій сфері, сферах культури, охорони здоров'я, освіти і науки, митниці , Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє Zaxid.net

Експертизу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, згідно з урядовим законопроектом, отримають право ініціювати державні та громадські організації, фізичні та юридичні особи, виробники і розповсюджувачі предметів і продукції, які звернуться з офіційним зверненням.

Нагадаємо, що ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі передбачена указом президента від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

 

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівному Любко Дереш ...
Наступна новина: У Рівному відбудеться ...

КОМЕНТАРІ