Визначено переможців чемпіонату Львівської області з важкої атлетики

23.05.12 14:20 0 1474

19-20 травня у спортивній залі КДЮСШ «Атлет» відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед кадетів до 17 років. Хлопці та дівчата змагались в особистій та командній першості. У змаганнях прийняли участь понад 80 атлетів та 12 команд ДЮСШ.
  Перше місце завоювали вихованці ЛДЮСШ «Енергетик» Львівської міської ради, які перебувають у складі фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», набравши 2265,9 очок. Друге місце у КДЮСШ «Атлет» посіла команда ФСТ «Динамо», набравши 1887 очок, а третє місце у СДЮШОР-1 - команда ФСТ «МОН» із результатом 1134 очки. В особистій першості ЛДЮСШ «Енергетик» завоювала 6 золотих (з 8-ми), 3 срібні та 1 бронзову медалі.