Тисячі мертвої риби пливе сьогодні по Усті у Рівному. Почала здихати вона вчора, запевняють очевидці. Тоді ж напівмертвих судачків та карасів виловлювали деякі чоловіки. Подейкують, для того, аби продавати на ринках містах.
Нині на берегах Усті працюють шість людей «Зеленого господарства», які мляво витягають рибу вверху течії. Основний же ж масив поплив далі, зачіпляючись за латаття.
Серед причин називають кисневе голодування та можливий викид відходів у річку.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Перебіг вступної кампанії у ...
Наступна новина: Стрілецькі перемоги рівнян ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим