Рівненські підприємства оцінили експерти

Рівненські підприємства оцінили експерти

21.08.12 06:19 0 1445
Експертна група Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» завершила оцінювання продукції та послуг підприємств Рівненщини.
Протягом тижня фахівці із Донецька, Тернополя та Івано-Франківська побували на 10 підприємствах, що представляють Рівненську область на загальнодержавному рівні єдиного національного конкурсу якості. А це ТзОВ «Сталь-М», ПрАТ «Агроресурс», Асоціація «Компанії Експерт–Рівне», ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука, ПП Андріюк О.М. (ТМ «Мізочпродукт»), ФОП Антощук В.С. (ТМ «BIOFUEL Equipment»), ТОВ–фірма «Оттімо», ТзОВ «Арм-Еко», ТзОВ «Річ Ленд». Експерти ознайомились із діяльністю кожного з них, оглянули виробництва, оцінили продукцію та рівень надання послуг, вивчили документацію, що підтверджує якість.
Загалом, фахівці відзначили належний рівень підготовки учасників від нашого регіону, відповідність їх продукції та послуг європейським стандартам якості. У підсумку – усі підприємства отримали від експертів додаткові бали до результатів, які винесла регіональна конкурсна комісія.
До кінця серпня експертні групи мають завершити свої роботи в усіх регіонах. Задля забезпечення об’єктивності і неупередженості результатів конкурсу, у їх складі працюють фахівці з інших областей. Так, Рівненщина зустрічала представників Тернопільщини, Донеччини та Івано-Франківщини, а фахівець від ДП «Рівнестандартметрологія» візьме участь у роботі експертної групи на Миколаївщині.
На початку вересня відбудеться засідання Головної конкурсної комісії. Вона, вивчивши документацію, надану підприємствами, та узагальнивши висновки незалежних експертів з різних областей України і місцевої регіональної конкурсної комісії, визначить переможців конкурсу. Імена виробників найкращої вітчизняної продукції стануть відомі у кінці жовтня під час Європейського тижня якості в Україні.

Прес-служба ДП «Рівнестандартметрологія»

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині завівся ...
Наступна новина: У Рівному ...

КОМЕНТАРІ