"Ігнор" по-президентськи

12.09.12 10:54 0 1098
У Луцькій міськраді зареєстрували проект рішення про звернення Луцької міської ради до Президента України щодо ігнорування ним рішень органів місцевого самоврядування.
Документ підготував депутат міськради Андрій Осіпов, – повідомив власкор IA ZIK.
У зверненні зокрема йдеться, що впродовж трьох кварталів 2012 року на адресу Президента України Віктора Януковича було спрямовано низку звернень місцевих рад з приводу політичної ситуації в України, захисту прав і свобод людини, захисту української мови, збереження національних інтересів тощо. Значну кількість цих звернень було ухвалено і Луцькою міською радою.
«28 березня 2012 року Луцькою міською радою було ухвалено рішення №22/61 «Про звернення Луцької міської ради до Президента України Януковича В.Ф.» Згідно із даним рішенням було висловлено позицію ради щодо Рекомендацій Парламентської Асамблеї Ради Європи від 26 січня 2012 року та надано пропозиції по порядку застосування положень Указу Президента України від 16 вересня 2010 року №902/2010», – йдеться в документі.
Андрій Осіпов зазначає, що це звернення Луцької міської ради було залишено без відповіді.
«Луцька міська рада усвідомлює, що Адміністрація Президента України має усі технічні можливості підготувати та направити відповіді за зверненнями, лучани сумлінно сплачують податки, які витрачаються на утримання чиновників. За нашим переконанням територіальна громада міста Луцька має право отримати відповідь Президента України, у якій будуть наведені мотиви щодо невикористання повноважень глави держави в частині видання актів амністії щодо Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка», – йдеться у проекті звернення Луцької міськради до Президента.
Андрій Осіпов пропонує розцінювати ігнорування рішень Луцької міської ради, що направлені на адресу Президента України, як неповагу до територіальної громади в цілому та кожного лучанина зокрема.
Джерело: IA ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Кандидата від Рівного ...

КОМЕНТАРІ