На Рівненщині засудили розбійника

На Рівненщині засудили розбійника

26.09.12 00:14 0 1726
Днями в Костопільському районному суді було винесено рішення по кримінальній справі, порушеній відносно громадянина, котрий «спеціалізувався» на розбоях.

Судове рішення розбійника шокувало, адже для нього вирок, який прозвучав з вуст судді був непередбачуваним, а саме: вісім років позбавлення волі.

У 2003 році 27–річний Віталій, житель с.Борщівка Костопільського району, за вчинення розбою потрапив за грати на чотири роки. Після звільнення до нього з метою профілактики постійно навідувалися правоохоронці, та незважаючи на всі їх застереження молодий чоловік на шлях виправлення не став. У 2011 році за крадіжку суд призначив йому покарання у вигляді 240 годин громадських робіт. Віпрацювавши на благо громади чоловік на шлях виправлення не став. В лютому місяці цього року знову вчинив майновий злочин. Підговоривши свого 21–річного товариша Богдана, жителя міста Костопіль, вони здійснили напад на 48-річного костопільчанина Миколу та жорстоко побили його, прихопивши мобільний телефон, 30 гривень та пачку цигарок. Суму завданого збитку чоловік оцінив у 500 гривень, щоправда не врахувавши витрат на лікування.

Справу передали до суд, який розглянувши її визнав обвинуваченого винним у інкримінованих йому слідством злочинах за частиною 2 статті 187 (Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчиняла розбій або бандитизм) Кримінального кодексу України і призначив покарання передбачене за цією статтею – вісім років позбавлення волі для «завзятого розбійника» та три роки позбавлення волі його напарнику. Тепер нелюд відбуває покарання. Завдяки професійним діям правоохоронців він ізольований від суспільства і більше не становитиме загрози громадянам.

Вікторія Корнюша, Костопільський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: На Рівненщині накрили ...
Наступна новина: На Рівненщині знову бійка з ...

КОМЕНТАРІ