На Львівщині зброю переплавлять в залізничні рейки

На Львівщині зброю переплавлять в залізничні рейки

27.09.12 11:27 0 1255
В Управлінні МВС України на Львівській залізниці правоохоронці знищили 33 одиниці зброї, серед якої значна кількість холодної. Ця зброя так би мовити, залишилися «поза законом», тобто була або речовим доказом у кримінальній справі, або без відповідних дозволів зберігалися у громадян, які в подальшому були ними здані у лінійні відділи транспортної міліції.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника начальника Управління МВС України на Львівській залізниці полковника міліції Валерія Носановича «Мета акції не тільки знищити, але й розповісти громадськості, куди дівається зброя, після того, як її вилучають у злочинців або у громадян та пояснити, чому потрібно добровільно здавати до міліції ці небезпечні предмети».
Добровільні місячники здачі зброї проводяться двічі на рік, тому ніколи не пізно потурбуватися про власну безпеку та позбутися зайвої загрози для вашого життя. До речі, за час проходження місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів і вибухівки, що були здобутті нелегальним шляхом та незаконно зберігаються населенням, працівниками транспортної міліції щорічно реєструються випадки добровільної видачі набоїв різного калібру, як до мисливської зброї, так і до зброї військових взірців. Не є винятком поточний рік у добровільному порядку громадяни здали значну кількість набоїв.

Серед знищеної зброї є вилучена у правопорушників. Як приклад, працівниками транспортної міліції на залізничному вокзалі станції Тернопіль Львівської залізниці був затриманий 29- річний місцевий мешканець, у якого було виявлено та вилучено штик-ніж до автоматичної зброї військового призначення. Як пояснив, затриманий даний штик-ніж він зберігав для самозахисту.
Ми всі розуміємо, якщо є зброя, то вона повинна стріляти. Якщо ж її немає, то і немає з чого стріляти. Знищення зброї допоможе врятувати життя, попередити трагедію і вберегти людину від трагічної долі.
Працівники транспортної міліції намагаються переконувати громадян добровільно здавати зброю. Бо, згідно частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої звільняється від кримінальної відповідальності.

Отже, тільки спільними зусиллями ми зможемо потурбуватися про власну безпеку та позбутися зайвої загрози для життя. Адже, як говориться, береженого і Бог береже.

Руслана Багрій
помічник начальника ЛВ на ст. Стрий
по зв’язках із громадськістю та ЗМІ
УМВС України на Львівській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині грабіжники ...
Наступна новина: Церковне торжество на ...

КОМЕНТАРІ