"Рівне Вечірнє" можуть закрити?

05.10.12 00:07 0 1938
Рівненська обласна організація ВО "Свобода" стала на захист української незалежної преси, зокрема, газети "Рівне Вечірнє", на яку "регіонали" подали в суд. Спір між Партією регіонів та газетою "Рівне Вечірнє" виник через політичну рекламу, розміщену партією "УДАР". "Регіонали" звинувачують газету у "наклепі на чесне ім'я Партії регіонів" і вимагають через суд на час виборів заборонити випуск газети.

Судове засідання спричинило неабиякий резонанс серед місцевих ЗМІ та представників опозиційних політичних сил, а тому вже з дев'ятої ранку біля стін Рівненського окружного суду зібралося чимало людей, які виступили на підтримку найбільшої обласної газети.

Уповноважена особа від ВО "Свобода" в Рівному адвокат Ярослав Калька зазначив: "Однією з позовних вимог Партії регіонів є визнання відомостей завідомо недостовірними та наклепницькими, що є предметом розгляду у порядку цивільного судочинства, але аж ніяк не адміністративного. Більше того, редакція газети "Рівне Вечірнє" не є ні суб'єктом владних повноважень, ані суб'єктом виборчого процесу. Цей спір за предметною підсудністю не належить до компетенції Рівненського окружного адмінсуду."

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У Рівному затримали ...
Наступна новина: Рівненська "Наша Україна" ...

КОМЕНТАРІ