На Рівненищині невідомі побили голову ДВК та розгромили дільницю

На Рівненищині невідомі побили голову ДВК та розгромили дільницю

31.10.12 18:31 0 1578
В ніч з 30 на 31 жовтня 2012 року невідомі зловмисники вчинили хуліганський напад на ДВК № 560413 с. Застав’я, Корецього рн. виборчого округу № 153. Невідомі вибили двері у дане приміщення та розгромили його. Також, напад було скоєно і на голову ДВК № 560413 від ВО «Свобода» Валентину Мотрунчик – над нею зловмисники вчинили фізичну розправу, а автомобіль, який стояв на подвір’ї її власного будинку - витягнули на вулицю і повністю розбили.

Наразі представники Рівненської обласної організації ВО «Свобода» терміново виїхали на місце події для з’ясування всіх обставин справи.

Рівненська обласна організація ВО «Свобода» вважає цей інцидент проявом неадекватної реакції та безсилля політичних опонентів які програли вибори кандидату від об’єднаних сил опозиції Юрію Вознюку. Свободівці вважають такі дії нічим іншим, як помстою за активну громадянську позицію та спротив виборчим маніпуляціям та фальсифікаціям.
За фактом вчинення насильства над головою ДВК від «Свободи» та пошкодженням її майна, ВО «Свобода» звернулася в Рівненську обласну прокуратуру, СБУ та УМВС в Рівненській області та вимагає:
Невідкладно розслідувати факти тиску на учасників виборчого процесу;
Порушити кримінальні справи за результатом розслідування і притягувати винних осіб до передбаченої законодавством України відповідальності;
Вжити всіх можливих заходів щодо забезпечення безпеки всіх учасників виборчого процесу, зокрема керівного складу окружних та дільничних виборчих комісій, схоронності приміщень та майна виборчих дільниць.
Окрім того, Рівненська обласна організація ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» проведе акцію протесту біля Рівненської ОДА під назвою «Ні фальсифікації». Пікет відбудеться 1 листопада 2012 року за адресою: вул. Майдан Просвіти,2 о 12.00 год.
Довідка. Юрій Вознюк кандидат від об’єднаних сил опозиції по округу №153 набрав удвічі (48.32 %) більше голосів від найближчого свободо конкурента регіонала Анатолія Юхименка, який отримав 26.69 %.


Прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпатська область: ...
Наступна новина: У Рівному пікетували ...

КОМЕНТАРІ