Рівненщина очікує ще понад мільйон гривень на здешевлення житла краянам

Рівненщина очікує ще понад мільйон гривень на здешевлення житла краянам

11.11.12 13:03 0 836
Це має бути другий транш бюджетних коштів на компенсацію третини вартості квартир покупцям, які сплатять 70 відсотків власними грішми. В області такий механізм здешевлення житла практикують третій рік поспіль, зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. За його словами, у 2010-2011 роках цим проектом вже скористалися 32 краян, адже Рівненщина отримала 2,5 мільйона бюджетних гривень на будівництво понад двох тисяч квадратних метрів соціального житла. Решту коштів профінансували самі претенденти на новосілля. Завдяки цьому вдалося завершити першу чергу 72-квартирного будинку, що на вулиці Степана Дем’янчука в Рівному.

За держпрограмою «Доступне житло» цю багатоповерхівку зводять і цьогоріч. Так, чотирьом краянам вже здешевили квартири на третину. На це витратили понад 400 тисяч бюджетних гривень. Підшукали претендентів на купівлю ще більше десятка осель, яким компенсують 30 відсотків вартості житла, витративши з держскарбниці 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Загалом на програму «Доступне житло» з механізмом  на 70 відсотків передбачили цьогоріч 5 мільйонів 300 тисяч гривень. Такі держінвестиціїдопомагають краянам не лише вирішити житлову проблему, а й завершити законсервовані будинки з високим ступенем готовності, резюмував Володимир Новак.

 

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ