У Львові розшукують людей з гарною дикцією

У Львові розшукують людей з гарною дикцією

12.11.12 21:53 0 988
Громадська організація інвалідів звертається до небайдужих львів'ян із закликом про допомогу в озвученні підручників для незрячих дітей. В Україні склався критичний стан з виготовленням брайлівських підручників  для  незрячих  школярів. Значно гірша ситуація склалась із публікацією  художніх  книг спеціальним шрифтом для незрячих. З огляду на це, Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ»  ініціює  благодійну  акцію «Книга,  що  говорить».

Мета акції — начитати літературу, передовсім — підручники з шкільної програми, і передати озвучений матеріал до Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету  «Львівська  політехніка»  (вул.  Митрополита  Андрея, 3, каб. № 39).

— Запрошуємо усіх, хто має виразну дикцію, володіє комп'ютером або MP3-плейером. Особливі сподівання покладаємо на акторів, журналістів радіо і телебачення. Благодійна акція розпочнеться 15 листопада і триватиме до кінця поточного року. Запрошуємо усіх, хто вміє отримувати насолоду від допомоги співгромадянам. — Оксана Потимко, виконавчий директор ЛОО ВГО УСІ

Усіх охочих долучитися і зробити добру справу просять звертатися за телефонами: 258-27-77 (з Пн до Пт 10.00-16.00), 096 505-93-55 (Галина Сильчук), 097 244-06-84 (Оксана Потимко).

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів: Театр «Намір» ...

КОМЕНТАРІ