Склад збірної команди України для участі в Кубку світу з таїландського боксу визначать у Львові

Склад збірної команди України для участі в Кубку світу з таїландського боксу визначать у Львові

13.11.12 19:51 0 1077
15 листопада 2012 року на рингах львівського палацу спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника 18) відбудеться церемонія урочистого відкриття Кубка України з таїландського боксу Муай-Тай, початок о 13 годині. Змагання триватимуть до 18 листопада.

Для Львівщини такі змагання є знаковими й проводяться за підтримки Держмолодьспорту України, управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та клубу професійних видів одноборств «Юніон».

Свою попередню участь в змаганнях підтвердили 300 кращих спортсменів з 18 областей України.

Варто зазначити, що за результатами виступів на Кубку України буде сформовано остаточний склад національної збірної для участі в Кубку світу з таїландського боксу.

Довідка:

Таїландський бокс Муай-Тай, – це універсальний засіб самооборони, який підходить як для чоловіків, так і для жінок. Він має довершену систему захисту і є найефективнішим у порівнянні з іншими видами єдиноборств.

Таїландський бокс є стародавнім бойовим мистецтвом Таїланду. Йому більш ніж 2000 років. Розрізняють професійний та любительський таїландський бокс. Останній відрізняється більш м’якими правилами. Техніка поєдинку між супротивниками вдосконалює майстерність воїна завдавати удари ногами, ліктями і колінами, відточує точність захватів та кидків. У таїландському боксі задіяні всі групи м’язів. Такого навантаження на м’язи Ви не отримуєте, займаючись іншими видами спорту.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ