25 тисяч школярів Львівщини візьмуть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

25 тисяч школярів Львівщини візьмуть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

14.11.12 17:17 0 979
7 грудня для учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів відбудеться всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». За попередніми даними, в оргкомітеті конкурсу уже зареєстровано понад 235 тисяч школярів України, з яких 25 тисяч – учні Львівщини. Про це повідомили у Головному управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Основними завданнями цього конкурсу є популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, стимулювання їх мотивації до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізація творчої діяльності вчителів.

З метою розвитку логічного мислення у школярів конкурсні задачі будуть нестандартними. Учасники матимуть змогу творчо підійти до вирішення поставленого завдання.

Довідка:

Вперше на Львівщині Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» для учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів проведено шістнадцять років тому (у 1996 році). Щорічно його популярність зростала. Кількість учасників протягом цього часу збільшилась від 400 (перший конкурс) до 657 тисяч (шістнадцятий). За кількістю учасників конкурсу Львівщина є лідером серед областей України.

Весною 2012 року учасниками конкурсу було 55 тисяч учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. Кожний четвертий учень – учасник конкурсу. З нагоди 15-річного ювілею кожній школі, у якій були учасники конкурсу, оргкомітет подарував збірник задач «15 років разом» (Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 1997-2011 р. р.).

Слід також відзначити високу популярність цього конкурсу у світі, адже понад 6 мільйонів учнів із 52 держав світу є його активними учасниками.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: На Самбірщині ...
Наступна новина: У Львові розпочало роботу ...

КОМЕНТАРІ