Чернівецька міська рада владнала конфлікт навколо кінотеатру «Чернівці»

Чернівецька міська рада владнала конфлікт навколо кінотеатру «Чернівці»

14.11.12 18:58 0 1165
Чернівецька міська рада вольовим рішенням припинила істерію, розпочату окремими політичними силами, навколо кінотеатру «Чернівці» щодо передачі цієї споруди одному з бізнесменів міста. Розпорядженням секретаря міськради Віталія Михайлішина директором комунального підприємства «Головний широкоформатний кінотеатр вищого розряду «Чернівці» призначено Інгу Маковецьку.

Першочерговим завданням І.Маковецької на посаді директора стане проведення внутрішнього аудиту комунального підприємства та розробка комплексної стратегії розвитку кінотеатру. Таким чином, ГШКВР «Чернівці» залишається під повним контролем міської громади, осторонь від політики та працюватиме на благо міста.

«Я завжди був проти політичних інсинуацій навколо комунальної власності міста. Насправді, жодного конфлікту навколо кінотеатру немає. Потрібний лише ефективний професійний менеджмент, який виконуватиме свої безпосередні обов’язки, а не використовуватиме посаду для отримання політичних дивідендів», – заявив секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

«Я не хочу коментувати чутки, котрі останнім часом активно тиражували ЗМІ. Протягом місяця ми отримаємо власний аналіз фінансового стану кінотеатру, та презентуємо керівництву міста і громаді власне бачення шляхів його подальшого розвитку як профільного комунального підприємства», – додала директор ГШКВР «Чернівці» Інга Маковецька.

Довідково

Інга Степанівна Маковецька народилася в 1974 році. В 2000 році закінчила Чернівецький національний університет ім.. Федьковича за спеціальностями «фінанси і кредит» та «економіка». Працювала в Садгірській районній раді та органах Державної податкової інспекції. Державний службовець 11 рангу.

[Show as slideshow]

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівцях відбудуться ...
Наступна новина: На Рівненщині знову ...

КОМЕНТАРІ