На Буковині працівники ДАІ проводять з дітьми уроки чемності, обережності, законослухняності

На Буковині працівники ДАІ проводять з дітьми уроки чемності, обережності, законослухняності

15.11.12 11:16 0 1058
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ Під час Тижня безпеки дорожнього руху керівництво УДАІ УМВС України в Чернівецькій області залучає до профілактичної просвітницької роботи якомога більшу кількість особового складу. Не залишаються поза увагою і сільські райони.

В нещодавно збудованій у селі Магала Новоселицького району загальноосвітній школі, де навчається майже 400 юних магалян, працівники ДАІ організували кілька зустрічей в один день з дітьми різного віку.

З найменшими відбулось жваве спілкування у формі питань і відповідей, вікторини, моделювання можливих ситуацій, у які потрапляють учасники дорожнього руху.

Старших дітей цікавив широкий спектр питан від того, у якому віці можна керувати моторолерами, скутерами, мотоциклами,до інформації про те, де і як можна здобути професію автоінспектора.

Старший інспектор УДАІ УМВС України в Чернівецькій області майор міліції Іван Добровольський, інспектор Новоселицького відділення ДАІ лейтенант Богдан Юрійчук звернули увагу юних новосельчан на особливості місцевості, де вони проживають. Адже район іноді називають «велосипедним». Вже історично так склалось, що на роботу в райцентр громадяни доїжджають двохколісним транспортом. Іноді по жвавій трасі, де аактивний автомобільний рух. Чимало мешканців району працює за кордоном. Батьки купують дітям велосипеди, моторолери. А такі подарунки дітм потребують від них знань правил дорожнього руху, навиків водіння, розуміння небезпеки, яку приховує в собі цей транспортний засіб. Свої аргументи автоінспектори проілюстрували на конкретних прикладах з життя. Насамкінець, працівники ДАІ закликали дітей не забувати про урок , який пройшов під знаком Тижня безпеки руху, але, по-суті, повинен тривати все життя. На згадку про зустріч гості подарували магалянцям «Азбуки пішохода», Куточки безпеки дорожнього руху.

Прес-служба УДАІ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ