Луцьк: Як працювати з безпритульними собаками в місті розкажуть на конференції

Луцьк: Як працювати з безпритульними собаками в місті розкажуть на конференції

15.11.12 19:45 0 980
20 листопада в сесійній залі Луцької міської ради відбудеться Міжнародна конференція на тему: «Актуальні проблеми та європейський досвід у сфері охорони безпритульних тварин». Конференцію організовує відділ проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради в рамках реалізації проекту «S.O.S – безпека співжиття людей та тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ».

Під час конференції будуть представлені доповіді фахівців та практиків у сфері охорони безпритульних тварин, запрошених з відповідних установ міста Люблін Республіки Польща.

Проект «S.O.S…» був поданий на конкурс Програми транскордонної співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Виконавчий комітет Луцької міської ради реалізовує проект у якості партнера спільно з виконавчим комітетом Львівської міської ради (головний партнер), виконкомом Івано-Франківської міської ради та муніципалітетом міста Люблін. Проект був високо оцінений експертами Програми та отримав співфінансування з коштів ЄС у розмірі 269 тис. євро.

Міжнародна конференція 20 листопада є одним із перших заходів, запланованих в рамках проекту, який триватиме 2 роки. Згідно проекту, планується забезпечити Луцький притулок для бездомних тварин необхідним інвентарем для здійснення ідентифікації безпритульних тварин, комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням для реєстрації і обліку тварин міста, проведення соцопитувань, інформаційної кампанії та ін.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк – один з найкращих ...
Наступна новина: Львівська міська рада ...

КОМЕНТАРІ