Львівщина: Вищі навчальні заклади України та Канади продовжать співпрацю на новому рівні

Львівщина: Вищі навчальні заклади України та Канади продовжать співпрацю на новому рівні

23.11.12 07:54 0 1104
20 листопада у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання Ради ректорів Львівщини. Голова ради, ректор НУ «ЛП», професор Юрій Бобало та начальник Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Михайло Брегін представили ректорам гостю – президента і головного виконавчого директора Канадського бюро міжнародної освіти (CBIE) Карен МакБрайд.

«На засіданні йшлося про підготовку до візиту делегації ректорів вищих навчальних закладів Канади та підписання угоди між Асоціацією ради ректорів ВНЗ Канади та Ради ректорів ВНЗ України щодо взаємної співпраці, обговорювалась підготовка документів, які будуть прийняті на даній зустрічі. Йдеться про налагодження партнерських стосунків між вищими навчальними закладами: обмін навчальними програмами, студентами, здобуття другого диплому, провадження наукових розробок як студентів, так і науковців у практичну площину», – повідомив Михайло Брегін.

Професор Юрій Бобало також зазначив, що Канадське бюро міжнародної освіти дуже зацікавлене у співпраці між вищими навчальними закладами України та Канади. «Під час зустрічі ми домовились, що підготуємо матеріали, які будуть відображати напрямки діяльності кожного вищого навчального закладу Львівщини. Матеріали будуть надіслані в Канаду і після їх опрацювання ми отримаємо зустрічні пропозиції щодо співпраці. Візит делегації ректорів провідних вишів Канади до України відбудеться у лютому 2013 року на Київщині та Львівщині», – розповів голова ради ректорів Львівщини.

Окрім цього, ректор Національного університету «Львівська політехніка» повідомив, що співпраця між НУ «ЛП» та Канадою триває вже близько 13 років. Також він додав, що подальше продовження та розвиток співпраці між ВНЗ України та Канади відбуватиметься на новому рівні.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ