IV Туристичний Форум «Перемагай з Левом!» відбувся у Львові

IV Туристичний Форум «Перемагай з Левом!» відбувся у Львові

27.11.12 14:24 0 689
Упродовж двох днів, 21 та 22 листопада, у Львові на туристичному форумі «Перемагай з Левом!» зібрались провідні туристичні експерти з Європи та України, щоб обговорити два найбільш перспективні на сьогодні напрямки туризму: діловий туризм та організація мега-подій.

Цей форум відбувався вже четвертий рік поспіль, а цього року його учасниками стали понад 200 осіб з 10 країн світу — представників туристичної галузі з цілої України та закордону. Всі вони мали нагоду почути доповіді фахівців з різних європейських міст, зокрема, Барселони, Лондона, Генуї, Берліна, про те, як ці міста стали провідними туристичними центрами світу.

— Завдяки нашій співпраці з European Cities Marketing нам вдалось зібрати у Львові, насправді, найкращих практиків у галузі туризму. Я переконана, що їх досвід, досвід розвитку туризму у містах, які вони представляли, принесе користь всім тим, хто взяв участь у нашому Форумі та сприятиме розвитку туризму в Україні. — Оксана Сидор, організатор туристичного форуму «Перемагай з Левом!»

Програма Форуму складалась з двох паралельних сесій, окрім обговорення питань ділового туризму та організації мега-подій, учасники слухали та дискутували про успішний досвід організації туристично-інформаційних центрів у різних містах України та Європи. Слід зазначити, що участь у Форумі взяли представники практично всіх українських міст, де діють туристично-інформаційні центри.

Також учасники Форуму у Львові одними з перших почули результати, які отримав Лондон завдяки проведенню в місті такої мега-події як Олімпійські ігри. Головною тезою цього виступу було те, що не завжди користь для міста від проведення масштабних подій приходить одразу.

— Реалії 2012 року щодо кількості відвідувачів, глядачів, тощо різко відрізнялися від прогнозів, навіть, 2011 року в гіршу сторону. Але ж ми отримуємо користь протягом 10 років, а не одразу! Ми забуваємо, що 20 років тому Барселона не була туристичним містом. Вони розвинули авіасполучення, використали спадок від Олімпіади 1992 року, створили середземноморські пляжі і зараз є провідним туристичним містом. — Нік Ґрінфілд, голова відділу зв’язків з туроператорами Європейської асоціації туроператорів

Організатори обіцяють, що такий туристичний форум відбуватиметься у Львові і надалі, та буде ще більшим за своїми масштабами. Адже Форум — це не лише місце, де фахівці у галузі туризму діляться досвідом, але й також місце, де представники туристичної галузі мають нагоду розпочати співпрацю з міжнародними партнерами.

Офіційний сайт Форуму — congress.lviv.ua.

У Львові завершився туристичному форум «Перемагай з Левом!»

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У вінницьких селах ...
Наступна новина: У Львові виступить джазовий ...

КОМЕНТАРІ