— Усі елементи вівтаря та усі скульптури уже змонтовано. — Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР
Нагадаємо, дерев’яний вівтар «Голгофа» реставрували два роки у межах проекту «Збереження спільної культурної спадщини», партнерами якого є Львівська міська рада та Міністерства культури та національної спадщини Польщі.
На цей час вівтар було демонтовано і на його місці встановлено інформаційний банер. Роботи з реставрації вівтаря проводили у спеціально виділеному приміщенні Вірменської катедри.
Як додала Лілія Онищенко, урочисте відкриття вівтаря відбудеться уже в наступному році.
Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львів: Відповідно до ...
Наступна новина: Львів: «До 1 грудня у ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим