Студентів Львова запрошують взяти участь у конкурсі фотографії

Студентів Львова запрошують взяти участь у конкурсі фотографії

27.11.12 19:06 0 754
Участь у фестивалі можуть брати виключно студенти вищих навчальних закладів, а для переможців передбачені призи та нагороди. Роботи приймаються до 1 грудня.

Студентська рада Львова спільно з творчою та активною молоддю міста в рамках фестивалю фотографії «Спалах» дебютує із масштабною всеукраїнською фотовиставкою, що відбудеться у перші дні зими у одному з найстарших ВУЗів країни -«Львівській політехніці». Даний проект має на меті об`єднати фотохудожників та фотоаматорів із різних куточків України та популяризувати цей захоплюючий вид мистецтва.

— Студентська рада стала співорганізатором даного проекту, який, на нашу думку, стане першим кроком у сприянні розвитку фотомистецтва серед студентства. Реалізація подібних заходів – це поштовх до розвитку творчої молоді Львова, представлення їх робіт широкому загалу, а також підтримці та можливій майбутній  професійній реалізації/ — Іван Попович, студентський мер

— «Спалах» є тим заходом, що організовується студентами  заради студентства. Хочемо, щоб роботи талановитих фотомитців могли побачити світ, було бажання розвиватись в даному руслі та безперестанку відточувати свій талант. Спілкування у професійному колі та обмін досвідом стане хорошою традицією та підґрунтям для розвитку майбутніх фотомайстрів. — Олександр Лопушанський, співорганізатор фестивалю «СПАЛАХ»

Довідка

СПАЛАХ — фестиваль фотографії на теренах одного із найстаріших вищих навчальних закладів України. Є повністю відкритим для громадськості. Фестиваль охоплює досить широкий спектр жанрів, тим самим покликаний об’єднати велику кількість фотографів  не залежно від їх стилю. Фестиваль орієнтується на фотографа студента і власне його Фотографію як результат світосприйняття.

Усі роботи приймаються за жанрами фестивалю (комерційна фотографія, художня фотографія, фотожурналістика, спеціальна категорія). Роботи подаються в електронному вигляді (у форматі TIFF, з роздільною здатністю 300 dpi, або у форматі JPG, обсягом не менше 5 Мб), а також у роздрукованому вигляді в форматі 30×30 та 30×40. Кожен учасник може подати не більше 3-х робіт. Представлені фотографії повинні бути авторськими та супроводжуватися невеликим текстовим описом. Учасники фотоконкурсу передають організаторам право на розміщення робіт. Організатор залишає за собою право публікації надісланих фоторобіт на сторінках газет, журналів та в іншій друкованій продукції, на веб-сайті, або в інших джерелах, використання робіт у фотовиставках та інших акціях організаторів. Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються. Для переможців передбачені призи та нагороди.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.spalahfest.com

info@spalahfest.com

Контактна особа — Ірина Камшій  (093) 594 90 67

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівському Першому ...
Наступна новина: У Івано-Франківську ...

КОМЕНТАРІ