«Прикарпатський зорепад - 2012» відкрив чимало юних талантів

«Прикарпатський зорепад - 2012» відкрив чимало юних талантів

28.11.12 08:12 0 854
Справжнім зорепадом зірок і зірочок став учора Гала-концерт переможців обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад - 2012», що тривав більше чотирьох годин на сцені обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка, і на якому його талановитим учасникам щиро аплодував голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

Гала-концерту передували два місяці відбіркових турів в кожному із 14-ти районних центрів області, у яких взяли участь більше тисячі юнаків та дівчат.«Прикарпатський зорепад-2012» відбувся з ініціативи директора Агентства подій «Щасливі миті» Вікторії Семенович (голова журі) за підтримки голови ОДА Михайла Вишиванюка. У журі були член Національної спілки хореографів України Мирослава Цюцьмаць, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій ОДА; старший викладач кафедри театрального та хореографічного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Юрій Скобель; завідувач кафедрою співу цього ж вишу кандидат педагогічних наук Орест Шуляр; методист навчально-методичного центру головного управління освіти і науки ОДА Віра Парипа.

Лауреатами фестивалю в інструментальному жанрі стали: вокально-інструментальний родинний гурт «Петрос» з Ворохти, Олег Шумей з с. Малатур’я Долинського району, долиняни Петро Гірник і Юлія Крета, Володимир Тимінський з Бурштина, Галина Кметюк з Тисмениці, дует «Браво» з Косова у складі Василя Лутчака та Зеновія Кота.

В жанрі «Декоративно-прикладне мистецтво» переможцями стали Анастасія Годуб’як з Долини, Марта Кибал, Божена Гошовська, Мар’яна Савчин та Віта Івасечко.

У номінації «Вокал» друге місце в першій віковій категорії здобули: Микола Соловій і Анастасія Кузів. Друге місце у другій віковій категорії журі присудило Анастасії Чоботок та Вірі Боднарук, в третій віковій категорії - Оксані Матіїшин, Діані Шатарській та Мар’яні Луцик.

В номінації «Хореографія» друге місце посіли (у першій віковій категорії): народний ансамбль «Тріумф», народний аматорський колектив сучасного танцю «Тріада» та зразковий аматорський ансамбль танцю «Джерельце»; у другій віковій категорії – зразковий аматорський ансамбль танцю «Веселі гуцулята», у третій – народний аматорський ансамбль танцю «Прикарпаття».

В жанрі «Декоративно-прикладне мистецтво» переможцями стали: Наталія Пак, Тетяна Гордійчук, Софія Страхова, Сергій Бондаренко, Ольга Осудар з Надвірнянського району; Юлія Максимів, Анна Глушко, Оксана Голубовська та Оксана Чічак з Рожнятівщини, Володимир Гавриловський.

В жанрі «Вокал» перше місце здобули: Соломія Чічак, Аліна Чабан, Наталія Глібчук і Жанна Романюк. В номінації «Хореографія» перше місце мають народний аматорський ансамбль танцю «Фламінго», зразковий аматорський ансамбль танцю «Ярославна» і народний аматорський ансамбль танцю «Горянка».

Гран-прі фестивалю «Прикарпатський зорепад - 2012» здобули: в номінації «Вокал» Софія Терлецька, Микола Ровенко і Уляна Дубас. В номінації «Хореографія» найвищу нагороду отримала Соломія Ткачівська.

Як зазначалося, переможці фестивалю будуть учасниками благодійних концертів, що проходитимуть в інтернатних закладах.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Оголошено вирок вбивцям ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: У ...

КОМЕНТАРІ