У Івано-Франківську буде нова програма модернізації житлового фонду

У Івано-Франківську буде нова програма модернізації житлового фонду

28.11.12 08:43 0 852
На розгляди 31 сесії Івано-Франківської міської ради винесено проект рішення «Про програму модернізації житлового фонду Івано-Франківська на 2012-2015 роки»

З метою  проведення  системних та комплексних заходів з ремонтів житлових будинків міста Івано-Франківська задля підвищення комфорту та безпеки проживання мешканців виконавчим комітетом міської ради винесено на розгляд депутатів Програму  модернізації  житлового фонду Івано-Франківська на 2012-2015 роки.

Програма має на меті створення організаційних, матеріально-економічних засад системного виконання  ремонтно-будівельних робіт, пов'язаних з  підтриманням,  відновленням або поліпшенням  експлуатаційних показників  житлового фонду, що перебуває в управління комунальних підприємств, а це 1887 будинків.

У Івано-Франківську більшість будинків – малоповерхової забудови. При цьому левова частка мешканців проживають у п’яти-  та дев’ятиповерхових будинках міста.

Сьогодні загальний стан житлового фонду можна оцінити як задовільний. Близько десяти будинків мають статус аварійних або перебуваються у стадії оцінки визнання аварійними.  Кожен  другий  будинок потребує реконструкції  будинкових мереж, кожен третій ліфт потребує ремонту чи заміни, близько 200 дахів перебувають у незадовільному стані.

Виконання заходів програми передбачають максимальне залучення коштів власників до утримання власного майна у поєднанні з механізмами співфінансування вартісних робіт коштом міського бюджету чи підприємств-управителів.

 

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Луцьк: Ялинки для продажу ...

КОМЕНТАРІ