Тернопіль: Виконавчий комітет візвітувався про роботу по економічного зростанню та покращенню життєдіяльності міста

Тернопіль: Виконавчий комітет візвітувався про роботу по економічного зростанню та покращенню життєдіяльності міста

28.11.12 10:46 0 979
Протягом листопада 2012 року з метою забезпечення економічного зростання та покращення життєдіяльності міста виконавчим комітетом проведено наступну роботу.

В рамках Програми розвитку міського електричного транспорту на 2007-2015 роки, КП «Тернопільелектротранс» продовжує оновлювати транспортний парк підприємства. Так, в цьому місяці до Тернополя прибули ще два чеські тролейбуси .

З метою реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Тернополі на 2012-2016 роки, в м. Тернополі стартували міжнародні змагання з перегонів роботів Roborace .

Збірну Тернопільщини з легкої атлетики на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу представили 11 спортсменів. За підсумками змагань наша область посіла високе місце серед усіх регіонів України. В чемпіонаті України з санного спорту, який нещодавно відбувся у Львові., серед переможців чемпіонату – 5 тернопільських спортсменів-саночників.

Продовжується робота по створенню максимально сприятливих умов для творчого розвитку особистості, розкриття їх здібностей, задоволення духовних та естетичних потреб громадян міста, забезпечення умов для суспільної і культурної самореалізації талановитої особистості через організацію, проведення та фінансову підтримку різноманітних культурних проектів, фестивалів і конкурсів.

10 листопада ц.р. в м. Тернополі відбувся XIV регіональний фестиваль народного танцю «Червона калина». Організатори цієї феєрії народного танцю Тернопільська міська рада, управління культури облдержадміністрації, міське управління культури і мистецтв, обласний центр народної творчості і Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса.

З метою забезпечення населення міста продуктами харчування за цінами виробника, 10 листопада ц.р. за участю власників селянських, фермерських господарств, тернопільських товаровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості по мікрорайонах міста проходив сільськогосподарський ярмарок. Під час його проведення тернополянам реалізовано продукції на суму 5,17 млн. гривень

Для кращої реалізації принципів прозорості та інформаційної відкритості влади, 1 листопада в прямому ефірі телеканалу «TV-4» взяв участь міський голова Сергій Надал, який прозвітував перед мешканцями міста про другий рік роботи на посаді, розказав про досягнення та проблеми усіх галузей, які забезпечують його функціонування. Серед них - освіта, охорона здоров'я, спорт, реконструкція набережної тернопільського ставу, відродження чемпіонатів із водно-моторного спорту. Піднімались питання про муніципальну поліцію, комунальну сферу та громадський транспорт.

Окрім цього мешканці міста мають змогу залишати свої запитання до міського голови на сторінці телеканалу «TV-4», у соціальній мережі facebook, або на сайті Тернопільської міської ради в розділі питання-відповіді.

Експертами проекту «Слово і діло» проаналізовано рівень відповідальності міських голів обласних центрів України. Експерти брали до уваги сім критеріїв, за якими оцінювали ефективність роботи мерів двох міст Західної України і двох - Східної. За підсумками лідирує міський голова м. Тернополя.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ