У Львівській області стартувала щорічна акція “16 днів проти насильства”

У Львівській області стартувала щорічна акція “16 днів проти насильства”

28.11.12 16:19 0 716
25 листопада на Львівщині стартувала акція “16 днів проти насильства”, яка з 2000 року традиційно проводиться в Україні.

Заходи акції, а це семінари, тренінги, круглі столи, будуть тривати 10 грудня 2012 року і пройдуть в містах та районах області з залученням представників громадськості, молодих сімей, дітей та молоді.

Організаторами обласної акції традиційно виступають управління з питань сім’ї та молоді обласної державної адміністрації та ГО Західноукраїнський центр «Жіночі перпективи».

Актуальність акції роз’яснив начальник управління з питань сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Анатолій Ігнатович: «В Україні протягом дев’яти місяців поточного року до підрозділів, управлінь, відділів, служб з питань попередження насильства в сім’ї надійшло 84989 звернення громадян. Зокрема, на Львівщині кількість звернень порівняно з І півріччям зменшилась на 37%, 1458 звернення проти 3147  – в середньому по Україні при тому найчастіше жертвами сімейного насильства стають жінки та діти», – зазначив А. Ігнатович.

За його словами, лише у Львівській області 1345 звернень про насильство чи його попередження надійшло від жінок, натомість від чоловіків 102. З початку року на Львівщині проведено 145 заходів з приводу захисту прав дитини від насильства в сім’ї, а також низку заходів з питань попередження насильства в сім’ї

Таким чином, головною метою заходів є привернення уваги населення до проблем насильства в сім’ї, формування гендерної культури населення щодо запобігання насильству в усіх його проявах, інформування про органи та установи, до яких можна звертатися у випадку насильства.

Довідка:

Акція проводиться відповідно до наказу управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації від 12 листопада 2012 року №59 на виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ