У Львові «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» запрошує до участі у круглому столі

У Львові «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» запрошує до участі у круглому столі

28.11.12 16:48 0 804
30 листопада о 13:00 год у приміщенні «Прес-клубу» (м. Львів, пр. Т. Шевченка, 11) відбудеться круглий стіл «Разом за Життя!», присвячений всесвітньому дню солідарності з ВІЛ позитивними людьми та боротьбі зі СНІДом.

Захід проводиться в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства: від патерналізму до активної участі», який фінансується Європейським Союзом. Проект покликаний сприяти ефективній боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу та залученню представників уразливих груп населення до процесу прийняття рішень на національному та місцевому рівнях. Проект виконується у співпраці з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

— Світ змінився, і, на жаль, у ньому присутні такі захворювання, як ВІЛ та СНІД, Львівська область знаходиться на порозі епідемії та поширення епідемії ВІЛ /СНІДу. Лише об’єднавши зусилля неурядових громадських організацій та держави, ми можемо подолати поширення захворюваності населення та допомогти людям, яких торкнулася епідемія ВІЛ /СНІДу у Львівському регіоні. — Дмитро Тигач, голова правління Львівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львові обиратимуть ...

КОМЕНТАРІ