Львів: Незрячі діти танцюватимуть сальсу

Львів: Незрячі діти танцюватимуть сальсу

28.11.12 17:47 0 1012
Танцювальний вечір «Потанцюй наосліп» за участю дітей з вадами зору відбудеться 1 грудня 2012 року о 17:00 год. в приміщенні Львівської загальноосвітньої спеціальної школи № 100 (вул. Франка, 119) для незрячих дітей. Цей захід організовує Інститут Громадського Лідерства у рамках проекту «Відпочивай із закритими очима». Танцюватимуть не лише любителі латиноамериканського танцю сальса, але й діти. Вони продемонструють свої вміння у цьому виді танцю.

Протягом вересня – листопада волонтери та учасники Інституту Громадського Лідерства реалізовували проект «Відпочивай із закритим очима». Метою проекту була організація дозвілля незрячих учнів Львівської загальноосвітньої спеціальної школи № 100. Впродовж цього часу були проведені майстер-класи з сальси для учнів старших класів, а також майстер-класи з основ оздоровчого масажу. Крім того, відбувалися відпочинкові зустрічі з волонтерами Школи Християнського Аніматора. Спільно з гідом Андрієм Кусієм діти мали можливість пізнати місто Львів через дотик та звуки під час екскурсії «Вулицями Середньовічного Львова».

— На цей проект мене надихнула Оля Ковальчук, вихованка цієї школи. Оля в свої досить юні роки дуже розуміє це життя, розуміє як жити, що робити і  вміє порадити як поводитися в суспільстві. Ззовні фізично слабша, ніж ми, але набагато сильніша своїм внутрішнім світом за нас, дорослих людей. Це людина, яка просто була натхненником для реалізації саме цього соціального проекту і саме з такою назвою – «Відпочивай із закритими очима». — Катерина Сеньків, кординатор проекту.

На завершення проекту буде поведена фотовиставка, де також діти покажуть свої вміння на танцювальному вечорі «Потанцюй наосліп».

— Захід має стерти кордони між здоровими людьми і людьми з вадами зору, адже не існує різниці у їхніх можливостях. Незрячі і слабозорі діти можуть жити і відпочивати так само, як ми. Саме через цей гарячий танець сальса ми зможемо побачити жагу до життя із закритими очима — зазначають організатори заходу

Контактна особа: Катерина Сеньків, тел.  098 806 79 44.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львів: 5 грудня у Палаці ...
Наступна новина: Луцьк: «Забавляночка» ...

КОМЕНТАРІ