Луцьк: «Забавляночка» сьомий раз скликала друзів

Луцьк: «Забавляночка» сьомий раз скликала друзів

28.11.12 17:58 0 1026
Сьогодні у Палаці культури міста Луцька за фінансової підтримки Луцької міської ради відбувається VІІ мистецький інтегрований фестиваль «Забавляночка скликає друзів» для дітей з особливими освітніми потребами та їх здорових однолітків.

Фестиваль організовує ВОДГО «Центр розвитку дитини» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради. Традиційно захід приурочено до Міжнародного дня інвалідів, який будемо відзначати 3 грудня. Партнерами фестивалю виступили управління культури Луцької міської ради, управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Волинський обласний центр зайнятості, Волинське державне училище культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, благодійний фонд «Плече», видавництво «Ініціал».

Розпочався фестиваль презентацією книги Людмили Вознюк «Ходімо зі мною у казку». Це третя книга із серії «Відчуй сердечком» для особливих дітей. Начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк привітав учасників дійства від міської влади. У своєму виступі він зазначив, що особливі діти потребують особливої уваги, тому лучани прийшли до зали, щоб поділитися частинкою свого душевного тепла. Він вручив організаторам фестивалю та керівникам колективів Подяки управління освіти міської ради.

У фестивалі беруть участь вихованці дошкільного навчального закладу компенсуючого типу (спеціальний) №28 для дітей з вадами розвитку, дошкільного навчального закладу № 21 з компенсуючими групами, Луцького навчально-реабілітаційного центру, дитячого інтегрованого реабілітаційного театру «Забавляночка», Луцької спеціалізованої школи №5, загальноосвітньої школи №15, Рожищенського навчально-реабілітаційного центру, Липлянської спеціалізованої ЗОШ-інтернат, ВОГО батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку. Зворушували серця глядачів своїми талантами окремі виконавці – Інна Бохонська, Світлана та Павліна Оніги, Іванна Кашицька, Стас Возняк.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Львів: Незрячі діти ...
Наступна новина: Луцьк: Внесено зміни до ...

КОМЕНТАРІ