Івано-Франківщина: Підготовка до чемпіонату енергетиків у розпалі

Івано-Франківщина: Підготовка до чемпіонату енергетиків у розпалі

29.11.12 09:22 0 927
Незабаром команда ПАТ «Прикарпаттяобленерго» представлятиме честь свого підприємства на ХІІ Чемпіонаті України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній.

Тож з 26 листопада розпочалися тренувальні збори енергетиків, які претендують потрапити до збірної команди. Відбудуться традиційні зимові змагання 12-16 грудня у Дніпропетровську: турнір приймає переможець 2011 року «ДТЕК Дніпрообленерго».

По завершенні традиційного турніру прикарпатських енергетиків, що проходив в манежі Івано-Франківського коледжу фізвиховання 16-18 листопада, на перегляд були запрошені кращі представники команд. Наразі зібрано 15 спортсменів – як з філій товариства, так і з центрального офісу. Серед них – володарі номінацій внутрішнього турніру: «Кращий бомбардир» Андрій Павлюк (Надвірнянський РЕМ), «Кращий воротар» Іван Курищук (Косівський РЕМ) та «Кращий гравець» Іван Шинкарик (Снятинський РЕМ).

Загалом у двотижневих передзмагальних зборах беруть участь чотири представника Надвірнянської філії, три працівника Снятинської та по одному – з Калуського та Коломийського РЕМ. Їх доповнюють енергетики з центрального офісу: Руслан Остафійчук та Іван Яремко. Виступити на чемпіонаті також готуються голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, його заступник Василь Костюк та радник Олег Ковальський.

Щодня для претендентів у збірну заплановано по два тренування, які проходять під керівництвом тренера збірної - методиста з фізичної культури та спорту підприємства Юрія Костишина та його помічника - директора філії «Надвірнянський РЕМ» Дмитра Буняка. «Треба сказати, що керівництво компанії вперше організувало такі збори перед змаганнями, зібравши усіх претендентів в Івано-Франківську, - розповідає тренер команди Юрій Костишин. – У рамках тренувальних зборів увага приділятиметься як фізичній підготовці футзалістів, так і вдосконаленню ігрових дій. Будемо відпрацьовувати стандартні положення та вивчати інші тактичні дії. Ставимо перед собою завдання дібрати гравців у ефективні ігрові «четвірки». Для нас важливо «зігратися» разом у форматі збірної. Зустрічі проходять на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу поблизу «Золотої ниви» та інших ігрових майданчиках».

За результатами тренувального збору керівництво компанії сподівається сформувати достойну збірну команду, яка й поїде у Дніпропетровськ захищати корпоративні кольори «Прикарпаттяобленерго».

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ