Вогні Новорічної ялинки запалять у Чернігові 22 грудня

Вогні Новорічної ялинки запалять у Чернігові 22 грудня

29.11.12 07:46 0 1138
«Мороз-парад», урочисте запалення вогнів головної ялинки, ковзанка в міському Парку культури та відпочинку – ці та інші атрибути Нового року вже готуються в Чернігові.

Як зазначив у ході засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення Новорічних свят та Різдва Христового заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, святкова атмосфера у місті – справа спільна. «Сподіваємося, що кожен докладе зусиль, щоб прикрасити Чернігів до улюблених новорічних свят. Це і оформлення вітрин, і святкова ілюмінація, і виготовлені власноруч новорічні прикраси», - зазначив голова оргкомітету.

До 19 грудня будуть прикрашені всі ялинки, які традиційно встановлюються в мікрорайонах обласного центру.

22 грудня традиційним маршрутом від першої школи до Красної площі пройде карнавальна хода новорічних і казкових персонажів «Мороз-парад», а потім за участю міського голови Олександра Соколова будуть запалені вогні головної ялинки Чернігова.

Із настанням морозної погоди на території Центрального парку культури та відпочинку для любителів активного дозвілля влаштують каток.

У ніч із 31 грудня на 1 січня біля головної ялинки чернігівців розважатимуть місцеві творчі колективи й виконавці.

Детальна програма Новорічних і Різдвяних свят найближчим часом буде розміщена на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці «святкові заходи».

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ