Загалом необхідно провести повторну нормативну грошову оцінку земель у 659 населених пунктів області.
Найбільше населених пунктів, які потребують оновлення цієї оцінки, знаходяться у Бродівському (86), Буському (48), Городоцькому (50), Кам’янка-Бузькому (64), Мостиському (72), Миколаївському (44), Перемишлянському (70), Радехівському (48) та Самбірському (67) районах.
Відзначимо, що на Львівщині найбільша кількість населених пунктів по Україні – 1928,- це значна перспектива для області отримувати додаткові кошти до бюджетів від оновлення оцінки землі згідно законодавства.
Затягування з її проведенням впливає на втрату можливості заробити додаткові кошти від плати за землю до бюджетів. Адже, після оновлення нормативної грошової оцінки середня базова вартість збільшується в декілька разів, відповідно збільшуються і надходження коштів від плати за землю до бюджетів місцевих рад. І саме органи місцевого самоврядування та виконавчої влади повинні бути зацікавлені в оновленні оцінки земель населених пунктів.
Держземагентством Львівщини в кожному районі та місті області розробляються та подаються на затвердження програми розвитку земельних відносин.
В цих програмах землевпорядники рекомендують та відображають найважливіші етапи розвитку земельних відносин на місцях, заходи з охорони земель, що в подальшому дозволить зберегти землі територій в належному стані та отримувати прибутки до бюджету.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Зростає зацікавленість ...
Наступна новина: Львівщина: Спорудження ...