Львів: Мешканці приватних будинків мають укладати угоди на вивезення сміття

Львів: Мешканці приватних будинків мають укладати угоди на вивезення сміття

01.12.12 14:49 0 1066
30 листопада виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про поводження з побутовими відходами власників (наймачів, користувачів, орендарів) житлових будинків садибного типу, земельних ділянок м. Львова.

Відповідно до рішення, перевізники побутових відходів повинні забезпечити укладання договорів про надання послуг вивезення побутових відходів з власниками житлових будинків садибного типу, земельних ділянок Львова, забезпечити встановлення індивідуальних контейнерів на території будинковолодінь і надавати якісні та вчасні послуги, відповідно до умов договору. Також перевізники мають проводити нарахування плати за вивезення сміття за встановленими виконкомом нормами побутових відходів та забезпечити проведення розрахунків з захоронення побутових відходів відповідно до укладених договорів з виконавцем послуг з розміщення та захоронення відходів.

Як поінформували у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, такий договір є обов’язковим відповідно до ЗУ «Про відходи». За відмову укладення договору власник приватного будинку несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 1360 тис. грн., відповідно до статті 152 КУ про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів: Районні ...

КОМЕНТАРІ