Цей факт виявили 3 грудня о 10:00.
В цей час місце, де стояла планета, вже було засипане снігом.
Замість кулі, яка символізувала Нептуна, залишився металевий стержень.
Поряд із годинником планети не було. Очевидно, її забрали.
Раніше у композиції сонячного годинника були присутні всі 8 планет сонячної системи. Нептун - восьма і остання планета.
Цікаво, що 2 грудня приблизно о 18:30 планета ще була на своєму місці.
Нагадаємо, що у Луцьку в честь Дня міста 25 серпня відкрили літній екваторіальний сонячний годинник «Парад планет». Простояти новопосталій композиції у повноцінному вигляді вдалося трохи більше трьох місяців.
Джерело:ВолиньPost
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині зростають ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим