Івано-Франківщина: Акція «Дай хліб і візьми рай»

Івано-Франківщина: Акція «Дай хліб і візьми рай»

03.12.12 18:13 0 805
За підтримки голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Калічка та з ініціативи заступника голови районної державної адміністрації Богдани Ковалюк організовано та проведено Третю благодійну акцію “Дай хліб і візьми рай” з метою допомоги одиноким непрацездатним громадянам. Безпосередніми виконавцями стали працівники територіального центру соціального обслуговування.

Також для допомоги при проведенні Акції було залучено волонтерів Надвірнянського РЦСССДМ.

Приємно, коли пропозиції про допомогу одиноким особам отримують підтримку, згуртовують навколо себе людей – представників різних галузей: державних установ та організацій, духовенства, підприємців, консолідують зусилля громадських організацій та просто небайдужих громадян.

Акція відбулася в районному будинку культури.

Спочатку демонструвався відеоролик про життя, побут та проблеми громадян даної категорії. До слова запросили заступника голови РДА Богдану Ковалюк, заступника міського голови Василь Василенко.

Священики Ігор Шліхутка, Олег Траско, Андрій Бакота повідомили, що церква взяла на себе велику частину роботи по збору коштів та ремонту приміщень та інших робіт, де проживає дана категорія жителів.

Перед присутніми виступав хоровий колектив з центру дитячої творчості та церковний хор. Акція завершилася врученням благодійним коштів непрацездатним особам.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: На ...
Наступна новина: Делегація від Львівщини у ...

КОМЕНТАРІ