За інформацією начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Романа Верещинського, загалом з початку 2012 року в області проведено 556 продовольчих ярмарків, де було реалізовано 3366,4 тонни продовольчих товарів на суму 22,1 млн. гривень.
Найбільше ярмаркових заходів проводиться у Бродівському, Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Золочівському, Перемишлянському та Пустомитівському районах.
Роман Верещинський зазначив, що у порівнянні з початком жовтня місяця спостерігається тенденція до зниження цін на овочеву продукцію, а саме: на картоплю – 9,1%, моркву – 19,1%, буряк – 21,1 %, капусту – 36,0 %, цибулю – 22,3%, а також на цукор – 4,2 % та олію соняшникову – 1,1 %.
Зазначимо, що в грудні місяці заплановано провести 46 ярмаркових заходів з реалізації сільськогосподарської продукції, де покупці матимуть можливість придбати сільськогосподарську продукцію за цінами виробника.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Михайло Костюк пропонує ...
Наступна новина: До Міжнародного дня ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества