Школярі  початкових класів Львівської області гарантовано отримують безкоштовне гаряче харчування

Школярі початкових класів Львівської області гарантовано отримують безкоштовне гаряче харчування

05.12.12 18:46 0 797
Сьогодні, 5 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів оперативну нараду з питання  загрози забезпеченню  гарячим харчуванням учнів початкових класів у навчальних закладах Городоцького району, на якій заслухали заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Івана Груника, голову Городоцької РДА Оксану Дунас, керівника відділу освіти Городоцької РДА  Ігоря Яскевича, начальника головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації Михайла Брегіна та начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Олега Демківа.

Під час  наради встановлено, що факт виникнення загрози припинення дитячого харчування у школах Городоцького району – це результат нефахового планування керівництвом відділу освіти Городоцької РДА коштів на забезпечення освітньої галузі.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк відзначив, що не на належному рівні виявився і контроль з боку головного управління освіти та науки облдержадміністрації: «Кошти на гаряче дитяче харчування є, і механізм перерозподілу діє. Тому не може бути і мови про припинення подачі гарячого харчування у школах не лише Городоцького району, а й області загалом»,  – наголосив М. Костюк.

За результатами наради притягнено до адміністративної відповідальності керівництво Городоцького  району та поставлено питання про невідповідність займаним посадам керівників освітньої галузі.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Компанія «БОШ» готова ...

КОМЕНТАРІ