На озеленення Рівненщини спрямують більше 55 мільйонів гривень

На озеленення Рівненщини спрямують більше 55 мільйонів гривень

06.12.12 09:22 0 976
Збільшити загальну площу озелененої території на 34 гектари, а також впорядкувати вже існуючі запланували господарники області. Для цього підготували відповідну програму на 2013-2017 роки. На неї планують виділити понад 55 мільйонів гривень. Фінансування програми здійснюватиметься за кошти місцевих бюджетів, а також підприємств, установ та організацій краю.

За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, нинішній обсяг території зелених насаджень в населених пунктах Рівненщини потребує збільшення. Тому в рамках програми, зокрема, облаштовуватимуть нові та відновлюватимуть існуючі алеї, газони і квітники, а також теплиці та парники. Крім того, озеленюватимуть береги річок, озер, будуть нові насадження й уздовж магістралей автомобільного та залізничного транспорту. До цих робіт залучатимуть громадські організації та місцевих жителів.

На сьогодні на теренах області парки та сквери займають понад 3 тисячі гектарів. Найбільш озелененим є місто Рівне, а також Березнівський та Рівненський райони.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Представники «Шеврону» ...
Наступна новина: Рівненщина - в лідерах за ...

КОМЕНТАРІ