Львівщина: Ніхто не має права тиснути на малий та середній бізнес

Львівщина: Ніхто не має права тиснути на малий та середній бізнес

07.12.12 07:41 0 894
Розвитку малого та середнього бізнесу у Львові та області керівництво обласної державної адміністрації постійно приділяє велику увагу, особливо якщо цей бізнес сприяє промоції Львівщини в межах України та за кордоном. Бізнес на Львівщині має завжди «зелене» світло, якщо він діє в межах законодавства.

І всі працівники обласної державної адміністрації повинні дотримуватися цієї аксіоми, без виключень і без жодних вагань.

Управлінню охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації було доручено скласти перелік історичних пам’яток у Львові та на Львівщині для проведення першочергових реставраційних робіт. Жодних вказівок чи доручень щодо тиску на будь-які об’єкти приватного бізнесу, в тому числі і ресторанного, апріорі не могло бути. Якщо ж вони все-таки мали місце, то ці дії були непродуманими.

Заяви начальника управління охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації Валерія Потюка – це його особисті і поки що непрофесійні ініціативи, які після детального аналізу та вивчення, очевидно призведуть до дисциплінарної відповідальності.

Просимо усіх представників бізнес кіл, у випадку тиску  чи некоректної поведінки з боку працівників обласної державної адміністрації, звертатися одразу на «гарячу» лінію обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Потужна сировинна база ...

КОМЕНТАРІ