Розпочав роботу сервісний центр УМВС України в Хмельницькій області

Розпочав роботу сервісний центр УМВС України в Хмельницькій області

07.12.12 13:22 0 828
Дана інновація є експериментальною для вдосконалення та підвищення ефективності системи надання послуг МВС, створення доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Протягом одного місяця, з 1 до 31 грудня 2012 року, в обласному центрі на базі відділу РЕР ДАІ з обслуговування міста Хмельницького, Хмельницького та Волочиського районів УМВС України в області по вулиці Західно-Окружній, 1 громадяни одночасно зможуть отримати дозволи на носіння, зберігання зброї та продовження строку їх зберігання; отримати довідки про наявність або відсутність судимості; провести експертизи транспортних засобів; здійснити реєстраційно-екзаменаційні операції.

Громадян обслуговуватимуть працівники підрозділів Управління Державтоінспекції області, Управління громадської безпеки, Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області.

Центр обладнаний усім необхідним для зручності обслуговування населення та отримання громадянами будь-якої інформації про роботу даного сервісу.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові правоохоронці ...
Наступна новина: На Полтавщині затримали ...

КОМЕНТАРІ