Львівщина: Шість з половиною років позбавлення волі «заробив» житель міста Стебник, продаючи наркотики

Львівщина: Шість з половиною років позбавлення волі «заробив» житель міста Стебник, продаючи наркотики

07.12.12 14:10 0 867
Рішенням Дрогобицького міськрайонного суду поставлено остаточну крапку на злочинній «кар’єрі» 33 – річного місцевого мешканця, який сам виготовляв та розповсюджував наркотичні речовини.

Ще на початку минулого року оперативники по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Дрогобицького міського відділу затримали 33-річного жителя міста Стебник. За розповсюдження наркотиків чоловік, згідно із рішенням суду оплатив штраф на користь держави.

Однак жага до вживання дурману посилила страх перед відповідальністю перед законом, і чоловік узявся за старе. Оскільки роботи у наркомана не було, то єдиним прийнятним для себе заробітком вважав продаж наркотиків.

Сам навчився готувати найбільш затребуваний серед собі подібних наркотичний засіб – опій ацетельований. Головки маку для його виготовлення збирав на околицях міста, і далі за відомим йому «рецептом» робив «ліки» для друзів, які регулярно приходили за товаром.

Таким чином злочинець налагодив справжній наркобізнес - два куби "чудодійної речовини" лиходій збував за 100 гривень. Протягом одного дня таких "клієнтів" було чимало. І наркотики і шприци для отримання сумнівного «кайфу» зберігав у себе вдома.

Працівники Дрогобицького МВ ГУМВС України у Львівській області припинили діяльність підпільної нарколабораторії, скерувавши матеріали кримінальної справи до суду. Рішенням суду «бізнесмена» позбавлено волі на шість з половиною років.

Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

КОМЕНТАРІ