Хмельниччина налагоджує ділові зв'язки з Кувейтом

Хмельниччина налагоджує ділові зв'язки з Кувейтом

08.12.12 10:15 0 924
Хмельниччина – це область з високим виробничим потенціалом, з величезними можливостями для капіталовкладень та інвестицій. Хоча замало для цього лише одного факту, щоб на Хмельниччину прийшли вітчизняні та іноземні інвестори. Для популяризації рідного краю як в Україні, так і за її межами, керівництво обласної державної адміністрації, очолюване Василем Ядухою, здійснює відповідні презентаційні заходи та налагоджує партнерські стосунки із зарубіжними країнами. Своєрідним доказом цього став візит делегації Хмельницької області в Державу Кувейт. Про це розповіли заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль та заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська під час прес-конференції для журналістів.

Необхідно зазначити, що цей візит став першим заходом міжрегіонального співробітництва, організованим Посольством України в Державі Кувейт.

Під час перебування делегації за кордоном відбулися зустрічі із керівництвом Уряду країни, зокрема, з губернатором провінції Аль-Джагра шейхом Мубараком Х. Ас-Сабахом, членом правління торгово-промислової палати Кувейту Фагдом Я. Аль-Юаном, генеральним директором Кувейтської адміністрації сільського господарства та рибних ресурсів (у ранзі Міністра) Джасімом Аль-Бадаром, першим заступником Міністра торгівлі та промисловості емірату Абдулазізом Аль-Халіді, директором Кувейтської інвестиційної адміністрації з альтернативних інвестицій Фаруком Бастакі та головою правління Кувейтської інвестиційної компанії Бадером Ас-Субаї.

Презентуючи іноземцям потенціал Хмельницької області, Леонід Гураль наголосив, зокрема, на сталому розвитку виробництва конкурентоспроможної промислової продукції та досягненнях у галузі сільського господарства, у якій область із року в рік демонструє одні з кращих показників в державі. Заступник голови ОДА також відмітив привабливість та прозорість інвестиційного клімату та особисту підтримку іноземних інвесторів керівництвом області.

Особлива увага була прикута до унікальних природних умов Хмельниччини, які роблять її привабливою з точки зору туристично-рекреативного співробітництва. Зокрема, в краї розвідані потужні родовища мінеральних лікувальних вод, за запасами яких Хмельницька область займає одне з провідних місць в Європі.

Обговорюючи напрями можливої співпраці, підкреслювалося особливе географічне розташування регіону в центрі України, що дає змогу використовувати логістичну інфраструктуру області з метою транзиту товарів та послуг.

Основним заходом візиту став бізнес-форум представників ділових кіл України та Кувейту «Експортний потенціал та інвестиційні можливості Хмельницької області». Відкриваючи захід, Леонід Гураль поінформував, що область підтримує стосунки у різних сферах діяльності з партнерами зі 101 країни світу. Річний зовнішньоторговельний оборот складає близько одного мільярда доларів США. Основу експорту становлять машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, пластмаси, полімерні матеріали, вироби з каменю, гіпсу, цементу, зернові культури, продукти тваринного походження, а саме молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед. Він також провів презентацію низки інвестиційних проектів, а саме, створення виробництв з переробки глауконіт-кварцових пісків та торфу і модернізації аеропорту м.Хмельницький, відновлення діяльності якого, беззаперечно, сприятиме позитивному впливу на подальший розвиток усіх галузей економіки краю та дасть поштовх розвитку бізнесу, туризму та ділового партнерства.

Крім того, у складі делегації Кувейт відвідали також представники ділових кіл області. В ході переговорів з бізнесменами обговорювались питання постачання з Хмельницької області до Кувейту цукру, молочних продуктів, меду, зернових культур, кукурудзяної олії, деяких інших продуктів харчування. Обговорили також можливості співробітництва в туристичній галузі.

Продовжити діалог з кувейтськими бізнесменами та посадовцями в неофіційній обстановці дав змогу святковий прийом на честь 21-ї річниці Незалежності України. В урочистостях взяли участь посли всіх держав, посольства яких представлені в Кувейті. Це ще раз показало, наскільки Україна є шанованою.

В рамках подальшого співробітництва передбачається підписання Угоди про співпрацю між Хмельницькою обласною державною адміністрацією і однією з губерній Держави Кувейт.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Високоспеціалізована ...
Наступна новина: У Хмельницькому відбувся ...

КОМЕНТАРІ