Луцьк: Чужих дітей не буває

Луцьк: Чужих дітей не буває

10.12.12 09:11 0 934
Кожна дитина на світі прагне тепла та підтримки… Кожне маленьке серденько чекає свята. Усі діти щиро вірять у те, що Дід Мороз приготував для них особливий подарунок.

Волинська обласна громадська організація «Ми плюс» спільно з Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинає щорічний проект «Чужих дітей не буває» за підтримки спілки громадських організацій «Молодіжна платформа».

У понеділок, 10 грудня 2012 року о 14.00 відбудеться прес-конференція організаторів акції «Чужих дітей не буває» у приміщенні Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (пр. Соборності, 18).

Що буде відбуватися в рамках акції цього року? Які сюрпризи готує Дід Мороз та Снігуронька дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах? Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути під час медіа-заходу.

***

Довідково. Основоположником ідеї проекту «Чужих дітей не буває» ще у 2006 році став голова правління ВОГО «Ми плюс» Сергій Семенюк.

За п’ять років (з 2006 по 2011 рік) завдяки проекту сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали 1700 продуктових наборів, а діти з цих сімей – 4500 солодких подарунків. У середньому щороку під час акції «Чужих дітей не буває» вдається зібрати 700 подарунків та 150 продуктових наборів.

Щорічний фінал акції «Чужих дітей не буває» – святковий різдвяний концерт.

Партнери акції «Чужих дітей не буває»: торгові мережі «Наш Край», «Салют», «Тигрес», «Наш», «Колібріс», «Там Там», «Фуршет», учнівський парламент м. Луцька, служба «Морячок-Таксі», етно-ресторан «Панич», піцеріі – «Фелічита», «Дядя Піца», готель «Україна», «Волиньводпромгосп», спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», «Західно-українська торгова компанія», продакшн-студія «Правда pro», Волинська обласна громадська організація «Твори добро».

Інформаційні партнери: Волинська обласна державна телерадіокомпанія, інтернет-видання – «Волинський інформаційний портал», «Волинські новини», «Волиньпост», «Волинська правда», сайт міста Луцька «0332.in.ua».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Про свого дільничного ...
Наступна новина: Оркестр «Львівські фанфари» ...

КОМЕНТАРІ