Вікова категорія порушників, які понесли адміністративну відповідальність, здебільшого становить 20-22 роки. Зазвичай, представники руху «ультрас» під час матчів запалювали фаєра, а також намагалися пронести на стадіон саморобні піротехнічні вироби.
Зауважимо, коли порушення, організовані вболівальниками, відбуваються на стадіонах під час футбольних матчів, тоді арбітри матчу у своїх звітах вказують про них. Відповідно, у цьому випадку слід говорити про фінансову відповідальність керівників футбольних команд, фанати яких скоїли ті чи інші правопорушення.
Варто відзначити, що станом на 1 грудня 2012 року офіційно фан-клубу вболівальників у Львові не існує. Зате зареєстровано громадські організації, функцією яких є координація діяльності вболівальників-«фанатів».
Як зазначив начальник ОГП ГУ МВС України у Львівській області Володимир Гевко, співробітники міліції не залишають поза увагою питання щодо дій футбольних фанів. У Головному управлінні МВС України у Львівській області щоразу перед проведенням футбольного матчу збирають представників громадських організацій, які напряму співпрацюють з керівниками футбольних клубів, а також з вболівальниками. З ними правоохоронці проводять профілактичні бесіди, роз’яснюючи, якою буде відповідальність за вчинення тих чи інших порушень.
Крім того, дані про осіб, які вчинили порушення, міліція обліковує. На сьогодні таких в області є 68 вболівальників, які віднесені до категорії «проблемних».
Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вулиці Карпатської Січі та ...
Наступна новина: Збережіть оселю від ...