Злодії до наших домівок потрапляють кількома шляхами: виламуючи двері, серцевину замка, через пластикові вікна або ж прочинені кватирки. Знаючи шляхи проникнення злочинця, можна спробувати уникнути його візиту.
Виламують, як правило, дерев’яні двері, а тому краще замінити їх на металеві і встановити не один, а кілька замків. Обираючи їх, обов’язково зверніть увагу, аби серцевина не виступала за межі замка. Так злочинцю важче буде вхопитись за неї та вирвати.
На вікна першого поверху краще поставити металеві грати. На час Вашої відсутності потурбуйтесь, щоби хтось час від часу наглядав за помешканням. Та й, зрештою, попросіть сусідів, аби не були байдужі, коли помітять, що хтось проявляє цікавість до Вашої квартири.
А ще, хороша порада для мешканців багатоквартирних будинків - консьєрж. Правоохоронці радять не викидати паспорти від побутової техніки - у них вказані серійні номери приладів. А це, у випадку викрадення, допоможе у пошуку. А ще на дорогих, коштовних речах - ювелірних прикрасах чи золотих виробах, бажано робити гравірування чи якусь непомітну позначку.
Професійні квартирні злодії - хороші психологи. Вони добре знають, де люди ховають цінні речі. Останнім часом, за спостереженнями правоохоронців, викрадають лише гроші та золото. Їх можна непомітно винести з квартири.
На час Вашої відсутності у місті варто покласти гроші та цінності до скриньки в банку. Часто злодії проникають до помешкання, підібравши ключ до дверей. А іноді, цей ключ вони просто викрадають у власника квартири. І вже тоді спокійно, не викликаючи підозр, відчиняють ним двері.
Усі застережні заходи не зайві, коли мова йде про збереження майна. Проте, і з цим погоджуються працівники міліції, найбільш дієвий спосіб захисту помешкання – встановлення охоронних систем. А, серед запропонованих на ринку охоронних структур, поза конкуренцією – Державна служба охорони.
В умовах сьогодення лише Державна служба охорони - це група фахівців, які справно і вміло виконують покладені на них обов’язки. Як тільки з Вашого помешкання надходить сигнал тривоги, за 3 хвилини до оселі приїжджає озброєний наряд працівників міліції. Вони, професійно діючи, унеможливлять проникнення до помешкання злодія.
Перевага ДСО перед іншими недержавними охоронними структурами у тому, що лише наряди цієї служби виїжджають на затримання із вогнепальною зброєю. Знаючи це, злочинці рідше наважуються залізти до помешкання, що під охороною ДСО. Та, якщо все таки йдуть на це, - їх одразу ж затримують.
Працівники ДСО постійно вдосконалюють свою професійну майстерність у навчальних центрах і тирах. Проходять психологічну і тактичну підготовку. А також курси підвищення кваліфікації у спеціальних вищих навчальних закладах Вінниці та Рівного.
Окрім того, служба охорони оснащена своїм автопарком. Як тільки повідомлення про тривогу надходить на пульт ДСО, одразу ж до оселі виїжджає машина з нарядом, яка чергує поблизу.
Було б не зайвим сказати, що ДСО - це одна з наймобільніших служб, що існує в системі єдиної дислокації. Щороку УДСО закуповує нові автомобілі іноземного та вітчизняного виробництва, утримує їх у належному стані. Це дає можливість швидко, у лічені хвилини, прибувати на місця, де скоюють крадіжки.
Зараз під охороною ДСО – майже одинадцять тисяч помешкань. Майже всі районні центри мають свої відділки. Окрім того, під охороною населені пункти Пустомитівського району. Охороняють не лише квартири, а й будинки, гаражі та господарські приміщення. Встановлюють системи охорони за добу.
У приватних будинках монтаж систем охорони триватиме дещо довше. Адже тут потрібно встановити і різноманітні системи доступу, й відеокамери.
Оселі охороняються багаторівневими системами захисту, які передбачають як охорону по периметру помешкання, так і вікон, дверей та внутрішніх приміщень. Для власників домашніх тварин передбачені окремі сповіщувачі.
Є ще й додаткові послуги, наприклад, тривожна кнопка. Це спеціальний брелок, за допомогою якого можна викликати наряд ДСО у випадку, якщо на вас напали у під’їзді, ліфті, поряд з домом, або ж у квартирі.
Отож, найнадійніший спосіб захиститись від квартирних злодіїв один – це скористатися послугами Державної служби охорони.
УДСО при ГУМВС України у Львівській області
А дізнатися що таке защитные жалюзи та де їх використовувати можна на сайті «Домодел».
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Цьогоріч на Львівщині до ...
Наступна новина: На Львівщині водій втік ...