У Фестивалі взяли участь 39 учасників, серед яких були представники ресторанного господарства, кондитерських цехів, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького державного комерційного технікуму та Чернівецького кооперативного економіко – правового коледжу.
В рамках Фестивалю відбулися конкурси кухарів, кондитерів, офіціантів і майстрів по карвінгу. Також в рамках Фестивалю проведено конкурс «Мистецтво ліплення вареників», де переможцем визнано студентку Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ Анастасія Паращук.
Статуетку «Глядацьких симпатій» отримала студентка Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ Олена Драгомерецька, а «За професіоналізм» нагороджено Галину Кучурівську за індивідуальний виступ у номінації «Кращий кондитер».
Кубками Фестивалю І, ІІ, ІІІ рівня за активну участь у конкурсах та за найбільшою кількості золотих медалей нагороджені команди Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецький державний комерційний технікум, Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж.
Всім учасникам вручено дипломи та подарунки від: гіпермаркету «Караван», молочної компанії «Галичина», мережі магазинів чайної традиції «Чашка», ресторану «Шарм», бару «Фондю» та кафе «Гопачок».
Для довідки:
Конкурс «Кращий кухар», номінація «Краща бенкетна холодна страва»
Дорослі:
золоті медалі – Галина Андрусяк (ресторан «Клеопатра»), Артем Малихін (кафе «Молінон»);
срібна медаль – Анна Гостюк (ресторан «Буковинська зірка» с. Бояни);
бронзова медаль – Євгенія Данилюк (кафе «Бар-2000»).
Юніори:
золота медаль – Евелинія Лисюк (ЧТЕІ КНТЕУ);
срібні медалі – Іван Іванчук (ЧТЕІ КНТЕУ), Денис Давидян (Чернівецький державний комерційний технікум);
бронзові медалі – Наталія Копійчук (Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж), Микола Кушнір (Чернівецький державний комерційний технікум).
Конкурс «Кращий кондитер» номінація «Кращий кондитерський виріб»
Дорослі:
золоті медалі – Галина Куперівська (індивідуальний виступ) Дмитро Фаркаш (бар «Фондю»);
срібна медаль – Наталія Владійчук (ПП «Чоботар»);
бронзова медаль – Світлана Совик (бар «Фондю»).
Юніори:
золота медаль – Павло Добрянський (Чернівецький державний комерційного технікуму);
срібні медалі – Олена Дрогомерецька (ЧТЕІ КНТЕУ) та Олеся Урсол (Чернівецький державний комерційний технікум);
бронзові медалі – Аліна Москалюк (Чернівецький державний комерційний технікум), Джульєтта-Марія Проданчук (Чернівецький державний комерційний технікум).
Конкурсі офіціантів номінація «Кращий новорічний стіл»
Дорослі:
золота медаль – Натталія Піщаєва (ресторан «Клеопатра»);
срібна медаль – Анастасія Замойську (ресторан «Вернісаж» с. Молодія)
Юніори:
золота медаль – Євгеній Сірант (ЧТЕІ КНТЕУ);
срібна медаль – Марія Тумак (Чернівецький державний комерційний технікум);
бронзова медаль – Марина Арістанову (Чернівецький державний комерційний технікум).
Конкурсу «Краща композиція із фруктів та овочів»
Дорослі:
золота медаль – Олександр Подолян (індивідуальний виступ);
Юніори:
золота медаль – Іванна Ухач (ЧТЕІ КНТЕУ);
срібні медалі – Жанна Ластівка (Чернівецький державний комерційний технікум), Наталія Кривчанська Наталію (ЧТЕІ КНТЕУ);
бронзові медалі – Христна Громик (Чернівецький державний комерційний технікум), Людмила Габур (Чернівецький державний комерційний технікум).
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівці: Центральний Палац ...
Наступна новина: Чернігів: Увага! ...