За два місяці заборгованість мешканців Львова за житлово-комунальні послуги скоротилась на 3 млн грн

За два місяці заборгованість мешканців Львова за житлово-комунальні послуги скоротилась на 3 млн грн

14.12.12 14:53 0 1415
Як повідомляє департамент економічної політики, рівень розрахунку мешканців у листопаді за житлово-комунальні послуги склав понад 100%. Окрім того, за жовтень-листопад перераховано на 3 млн грн. більше, тобто зменшується заборгованість за попередні періоди.

— За листопад забезпечено більше 100% коштів за житлово-комунальні послуги. Відповідно перераховано на наші підприємства для того, щоб вони могли здійснювати свою діяльність. Це дуже важливо, адже почалась зима і ми розуміємо, що збір коштів напряму залежить від тих послуг, які надають наші комунальні підприємства. Окрім того, за жовтень-листопад більше 3 млн грн. додатково перераховано на комунальні підприємства, тобто зменшується заборгованість. — Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики

Водночас залишається 46 млн грн. заборгованості, яка є наростаючим підсумком за попередні періоди. Загальна сума заборгованості за водопостачання становить майже 4,2 млн грн. Борг львів’ян за утримання будинків та прибудинкових територій – 8,8 млн грн. І найбільше, понад 33 млн грн., мешканці повинні оплатити за теплопостачання.

У місті є 1058 мешканців, в яких є заборгованість більше, ніж 10 тис грн. на один особовий рахунок. Загальна сума їхньої заборгованості становить близько 20 млн грн., тобто майже 43% від суми загальної заборгованості по місту.

— З весни районні адміністрації спільно з ЛКП проводили роботу з мешканцями, в яких є заборгованість більше 3 тис грн. І якщо станом на 1 березня таких боржників було 4,5 тис, то зараз майже на 1 тис менше — Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики

Відтак, мешканців міста просять погашати заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів: Стартує ...

КОМЕНТАРІ