На Рівненщині дбатимуть про посилений захист чорнобильців

На Рівненщині дбатимуть про посилений захист чорнобильців

14.12.12 16:40 0 1115
На цьому акцентував голова облдержадміністрації Василь Берташ. Сьогодні очільник області обговорив з представниками громадських організацій Рівненщини, які відстоюють інтереси потерпілих від аварії на ЧАЕС, проблеми, які нині їх хвилюють.

Зокрема, пільговики просили, щоб в головному управлінні праці та соціального захисту населення після створення Департаменту діяло окреме управління у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Василь Берташ запевнив, що їх побажання врахують, і соціальним захистом краян опікуватимуться ті фахівці, до яких вони зверталися роками.

Ще пільговики переймалися чутками про закриття обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Очільник області наголосив, що спеціалізований медзаклад функціонуватиме і обслуговуватиме людей. Більше того, нині вивчають можливість збільшення його фінансування. Також очільник області запропонував представникам громадських організацій із усіх районів обговорити Волинську модель забезпечення чорнобильців безкоштовними рецептами на ліки, оскільки на діючу систему вони нарікають. Якщо практика сусідів пільговиків Рівненщини влаштує, Василь Берташ пообіцяв винести їхнє клопотання на затвердження сесії облради.

Водночас цьогоріч на придбання житла чорнобильцям із держбюджету виділили 11 мільйонів 700 тисяч гривень. 17 угод на купівлю квартир уже уклали, ще більше 20 нині підбирають, враховуючи необхідну площу, вартість і місто, в якому хоче проживати чорнобилець, розповіли на зустрічі. Разом із тим, в Рівненському районі для краян, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, нині відводять новий масив під забудову. Так, у рамках підписаної тристоронньої угоди між облдержадміністрацією, облрадою та обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану 143 земельні ділянки вже одержали афганці. Таку ж угоду про взаємодію і співпрацю підписали торік із обласним громадським об’єднанням «Союз Чорнобиль». Тож Василь Берташ запевнив, що потребуючі пільговики одержать ділянки під забудову.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ