Івано-Франківщина: Всеукраїнський турнір «Діти України»

18.12.12 09:16 0 1316
16 грудня 2012 року у місті Харкові закінчився чемпіонат України серед юніорів з тхеквондо ВТФ та Всеукраїнський турнір «Діти України» серед юнаків та кадетів.

За результатами змагань у особистому заліку в чемпіонаті України спортсмени збірної команди Івано-Франківської області здобули 5 медалей:

· Григораш Микола – перше місце;

· Нелюбіна Анастасія – перше місце;

· Пилипенко Сергій – друге місце;

· Топчевська Тетяна – третє місце;

· Бартків Володимир – третє місце.

Та у Всеукраїнському турнірі серед юнаків та кадетів наша команда завоювала також 5 нагород:

· Корсак Анастасія, Жолобайло Діана та Волосянко Віталій посіли другі місця;

· Онуфрик Олександр та Ватрич Степан вибороли бронзові нагороди.

14-15 грудня 2012 року на базі Івано-Франківського муніципального центру «Дозвілля» проводився Відкритий Кубок області з таїландського боксу Муей-Тай, у якому взяли участь вісім команд, а саме: м. Самбір (Львівська обл.), м. Луцьк, смт. Заболотів (Снятинський район), Надвірнянський район та по дві команди із Калуського району і міста Івано-Франківська, всього 65 учасників.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку переможцями змагань стала команда Івано-Франківського спортивного клубу «Спарта», на другому місці команда м. Луцьк та третє місце посіла команда №1 Калуського району.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами обласної федерацій таїландського боксу Муей-Тай.