У Львові нагородили переможців конкурсу «Міліція очима дітей»

У Львові нагородили переможців конкурсу «Міліція очима дітей»

25.12.12 12:12 0 918
У Головному управлінні МВС України у Львівській області відбулася церемонія нагородження учасників конкурсу «Міліція очима дітей». З-понад тисячу творчих доробків професійне журі обрало кращі роботи, за які автори отримали грамоти та подарунки від спонсорів - торгової марки «Лімо».

Організували конкурс представники Головного управління МВС України у Львівській області, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради і торгової марки «Лімо». Варто відзначити, що участь в акції взяли понад тисячу дітей. У своїх малюнках, фотографіях, відеороликах, творах та віршах львівська молодь відобразити роботу міліції. Важливо, що в очах сучасної молоді охоронці правопорядку були відображені як справжні сміливці, люди, які своїми героїчними вчинками захищають добробут та спокій громадян.

Головний спеціаліст Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області, а заодно і ведучий церемонії нагородження Юрій Голуб відзначив, що насправді робіт, надісланих на конкурс, було дуже багато і всі вони достойні уваги та похвали. Однак журі мали визначити з-понад тисячу творчих доробків - найкращі.

Отож, І місце у номінації на кращий дитячий малюнок конкурсу «Хочу стати міліціонером» виборола учениця 6-го класу СЗШ №74 міста Львова Ярина Занов’як. Її ровесниця Марта Нога зі школи №90 здобула ІІ місце. Відразу два третіх місця дістались львів’янкам Дарії Вершиніній (Центр дитячо-юнацької творчості, 7 років) та Аліні Янбухтіній (6 клас СЗШ №28).

Кращими у конкурсі «На сторожі правопорядку» визначено фотографії трьох учасників: Олександра Черненка, учня 8-го класу СЗШ №17 (І місце); Владислава Тодорчука, учня 5-го класу СЗШ №51 (ІІ місце); Марії Сиротюк, учениці 8-го класу Львівської лінгвістичної гімназії (ІІІ місце).

Щодо відеороликів на тему «Будні української міліції», то авторами найкращих є: учні СЗШ №55 (І місце); учні СЗШ №57 (ІІ місце); учні СЗШ №86 (ІІІ місце).

Свої нагороди та відзнаки також отримали автори кращих творів та віршів. Зокрема, найбільш повно та цікаво відобразила роботу міліції учениця 10-го класу СЗШ №96 Владислава Польчин, посівши у конкурсі «Лицарі без страху…» І місце. Оригінальним виявився твір Катерини Савки, учениці 10-го класу Львівської лінгвістичної гімназії. За цей творчий доробок дівчинка посіла ІІ місце. За роботу «Герої серед нас» ІІІ місце отримав учень СЗШ №66 Артем Корабельников.

За вірші, надіслані на конкурс, І, ІІ і ІІІ місця отримали відповідно Надія Савка (школа №66), Софія Гірняк (СЗШ №77) та Дарія Грицевич (СЗШ №77).

Високо оцінив всі роботи учасників конкурсу заступник начальника управління – начальник Управління кадрового забезпечення ГУ МВС України у Львівській області Іваха Валерій Олександрович. За його словами, цією акцію, яку було проведено вперше в Україні, організатори хотіли побачити, як сприймають та реагують діти на міліцію України.

Валерій Іваха подякував усім, хто долучився до проведення цього заходу, та привітав школярів, які вміло показали обличчя міліції. «З радістю відзначу, що наша молодь досить позитивно оцінює роботу міліції, про що свідчать усі творчі доробки учнівської молоді Львова. Сподіваюсь, що колись хтось з вас поповнить ряди нашої міліції, ставши на стежку захисту наших громадян», - зауважив він.

Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: За три місяці процес ...

КОМЕНТАРІ