За три місяці процес передачі гуртожитку в Івано-Франківську не зрушився з місця. Буде суд?

За три місяці процес передачі гуртожитку в Івано-Франківську не зрушився з місця. Буде суд?

25.12.12 12:22 0 914
У випадку відмови власника у передачі гуртожитку на вулиці Тичини, 8-а до комунальної власності, Івано-Франківська міська рада подасть позов до суду

До такого рішення депутати міськради дійшли після заслуховування звіту робочої групи з передачі гуртожитку.

Депутат Сергій Стефанко, який ініціював розгляд цього питання на сесії, констатував, що за три місяці процес передачі гуртожитку так і не зрушився з місця, хоча, відповідно до урядової програми, яка має статус закону, всі гуртожитки як цілісні майнові комплекси мають бути передані до комунальної власності.

На думку мешканців гуртожитку, його власник просто не бажає передавати гуртожиток до комунальної власності і тягне час.

У прагненні скористатися законним правом на житло і його приватизацію мешканців гуртожитку цілковито підтримав міський голова Віктор Анушкевичус.

Він зазначив, що місто уже прийняло кілька відомчих гуртожитків до комунальної власності і така робота продовжуватиметься. Водночас міський голова виступив категорично проти виплати власнику гуртожитка грошової компенсації.

«Має бути обстеження і дефектний акт, а на його основі визначена сума на ремонт. Хто передає, має його відремонтувати або заплатити кошти на ремонт. Я категорично проти, щоб власнику гуртожитку ще й платити. Ця фірма у місті будує і у нас є важіль – сприяти або не сприяти їй у цьому», – заявив міський голова.

< Попередня Наступна > Фотогалерея

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові нагородили ...
Наступна новина: В Івано-Франківську ...

КОМЕНТАРІ