У Луцьку вшанували пам'ять В’ячеслава Чорновола

У Луцьку вшанували пам'ять В’ячеслава Чорновола

25.12.12 13:48 0 924
У Луцьку відбулось урочисте покладання квітів до меморіальної дошки відомому українському політику, державному діячеві, публіцисту і журналісту В’ячеславу Чорноволу з нагоди 75-ої річниці від дня його народження.

У церемонії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк, заступник голови обласної ради Валентин Вітер, перший заступник міського голови Святослав Кравчук, представники політичних партій та громадських організацій, жителі міста.

Голова Волинської крайової організації Народного Руху України Володимир Банада розповів про роль, яку відіграв В’ячеслав Чорновіл у становленні незалежної України.

Перший заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив: «На жаль, у нас складається так, що людей ми оцінюємо тоді, коли їх з нами немає, і сьогодні ми говоримо, що В’ячеслав Чорновіл був людиною, яку можна зарахувати до списку великих українців. Я впевнений, що зроблене ним завжди буде використовуватися для людей, які будуть займатися політикою, які будуть жити в Україні». На його думку, якщо б побільше таких людей було в Україні, то б зовсім інша ситуація була як в державі, так і за її межами.

Також у Палаці культури м. Луцька відбувся літературно-мистецький вечір «Терниста дорога правди», присвячена його життю та діяльності. Участь у заході взяв секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Діти Луцька змагалися у ...

КОМЕНТАРІ